Cercul responsabililor de proiecte europene din zona de munte

Cercul responsabililor de proiecte europene din zona de munte

March 2, 2018 scoala1admin Comments: 0

Astăzi, școala noastră a fost gazda Cercului responsabililor de proiecte europene din zona de munte. Tema propusă a fost „Învață și dă mai departe…Evaluare+, Monitorizare+, Diseminare+”, iar prezentarea activităților europene ale școlii si workshopurile în care s-au exemplificat aspecte din proiectele Erasmus+, au fost la înălțime. Alături de noi au fost prezenți și domnul inspector general prof. Gheorghe Lazăr, domnul inspector general adjunct prof. Cristi Cuciureanu și d-na inspector Lidia Acostoaie.


Felicitări d-nei profesor consilier educativ Rusu Eugenia pentru reușita întregii activități dar și pentru implicarea deosebită în toate proiectele extracurriculare ale școlii!