Rezultate concursuri “Comunicare.ortografie.ro” si “Fii inteligent la matematica”

Rezultate concursuri “Comunicare.ortografie.ro” si “Fii inteligent la matematica”

March 30, 2018 scoala1admin Comments: 0

In scoala noastra s-au desfasurat saptamana aceasta etapele nationale ale concursurilor “Comunicare.ortografie.ro” (miercuri, 28.03.2018) si “Fii inteligent la matematica” (astazi, vineri-30 martie). Au participat 230 elevi ai claselor 2-4 de la scolile din orasul Gura Humorului, Capu Campului, Doroteia, Partestii de Sus si de Jos, Frasin, Solonetul Nou, Cacica. Diplomele le vom primi de la ISJ Suceava dupa vacanta. Multumim tuturor d-nelor prof. care au oferit ajutor la supraveghere si evaluare si organizatorilor (prof. Cojocaru Crina si Zofota Ovidiu).
Multumim deasemenea d-lui inspector pentru invatamantul primar Spac Laurentie pentru sprijinul acordat!

Rezultate Comunicare.ortografie.ro

Rezultate Fii inteligent la matematica