Repartizarea computerizată a elevilor de clasa a VIII-a de la Şcoala Gimnazială Nr. 1 Gura Humorului la liceu pentru anul şcolar 2018 – 2019

Repartizarea computerizată a elevilor de clasa a VIII-a de la Şcoala Gimnazială Nr. 1 Gura Humorului la liceu pentru anul şcolar 2018 – 2019

July 9, 2018 scoala1admin Comments: 0

Descarca lista in format PDF

Nr. crt. Numele şi prenumele elevilor Judeţul Unitatea de învăţământ liceal unde a fost repartizat Profilul/Specializarea
1 COJOCARIU M. DIANA PAULA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Matematică-Informatică
2 OANEA N. ALEXANDRU GABRIEL SUCEAVA COLEGIUL NATIONAL “STEFAN CEL MARE” SUCEAVA Matematică-Informatică
3 PASCAR BM. DENISA ALEXANDRA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
4 DROB M. FELICIA MARIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
5 CREŢULEAC RI. RAUL MIRCEA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Matematică-Informatică
6 POPA I. TUDOR IOAN SUCEAVA COLEGIUL NATIONAL “STEFAN CEL MARE” SUCEAVA Matematică-Informatică
7 CATRINARI I. RĂZVAN GEORGE SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Matematică-Informatică
8 BĂICEANU MT. MARIA PATRICIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
9 BILAN I. ROBERTA EMILIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
10 RUSU C. PETRU CĂLIN SUCEAVA COLEGIUL NATIONAL “PETRU RARES” SUCEAVA Matematică-Informatică
11 MEREUŢĂ A. SMARANDA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
12 POPA V. IULIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
13 CIOBAN L. MARIO FABIAN SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
14 BALAN GC. ANDRA ELENA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
15 CARPIUC V. ALEX SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
16 KAMANGIRA K. KELLY SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
17 ADOMNIȚEI C. TEODOR COSMIN SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
18 ATĂNĂSOAEI I. VLAD MARIAN SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Matematică-Informatică
19 ASLAM Ş. ANDREEA ŞTEFANIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Matematică-Informatică
20 BĂIŢAN MM. MIHAELA ANAMARIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
21 CHIHAIA S. GEORGIANA ADELINA MUNICIPIUL BUCURESTI Colegiul Tehnic Energetic Turism şi alimentaţie
22 MARCU CF. SMARANDA CRISTIANA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
23 CIOCAN V. ANAMARIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
24 CALINCIUC M. CLAUDIU SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
25 TOLOS M. SEBASTIAN SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
26 PERSIC C. ELISA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Matematică-Informatică
27 BÎRSAN M. CIPRIAN ALEXANDRU SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe Sociale
28 BALAC I. CRISTINA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe Sociale
29 PÎNZARIU C. ANNA MARIA ANDREEA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe ale Naturii
30 HOJBOTĂ C. COSMIN ADRIAN SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
31 RUSU I. ANDREI SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe Sociale
32 BURUIANĂ ULIAN CC. DARIUS MARIAN SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Ştiinţe Sociale
33 URSACHE L. EMANUEL ANTON SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Economic
34 PILATEC OO. ANA MARIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Economic
35 GAVRILIU I. LEONARD SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
36 MÎNDRILĂ M. MIRCEA ANDREI SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
37 STIGLEŢ -. NICOLETA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
38 PRELUCĂ C. CONSTANTIN DANIEL SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Economic
39 NAHARNEAC C. GEORGIANA PETRONELA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Filologie
40 JITARIU ER. RĂZVAN ROBERT SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Turism şi alimentaţie
41 AXINTOI P. ANDREI PETRIŞOR SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Economic
42 MUNTEAN D. ALEXANDRU SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Economic
43 FLOCEA V. ANDREI GABRIEL SUCEAVA COLEGIUL SILVIC “BUCOVINA” CAMPULUNG MOLDOVENESC Silvicultură
44 NĂSĂUDEAN G. RĂZVAN VASILE SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Turism şi alimentaţie
45 ŞTIRBU V. ALESSIA SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Turism şi alimentaţie
46 NAHARNEAC G. MARIUS IONEL SUCEAVA COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Turism şi alimentaţie

Director,

Prof. Sinocicu Senorica